Zajazd u Hermanów: miejsce najlepszy na kameralny pobyt na Szlaku Orlich Gniazd

Zajazd u Hermanów to hotel najlepszy na przytulny pobyt na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Otoczenie lasu, wzgórz i zamku wywołuje doskonałe wrażenia i pozwoli czuć się wygodnie. Można więc w takim miejscu wypoczywać samotnie, z bliską osobą, w gronie rodzinnym albo z przyjaciółmi. Klasyczna rodzima kuchnia oraz gościnność są w tym miejscu zapewnione. Zajazd u Hermanów, tuż obok zamku Olsztyn to najlepsza propozycja dla fanów Szlaku Orlich Gniazd.

Można albowiem przebywając tutaj wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, ale także jest to dobra baza wypadowa na pozostałe zamki na Jurze. To także miejsce, gdzie poza wczasami prywatnymi można decydować się na wyjazd integracyjny, przygotowanie jubileuszu urodzin albo przyszykowanie wesela, komunii, chrzcin lub innych przyjęć okolicznościowych. To także doskonałe miejsce pod kątem warunków do zaplanowania konferencji lub spotkania biznesowego.

Wystarczy zobaczyć galerię zdjęć zajazdu i przeczytać na stronie główne informacje, żeby przekonać się, że jest to miejsce godne uwagi. W Olsztynie można spędzać bardzo dobrze czas, w dodatek korzystając całym czarem zaprezentowanego obiektu. Pracownicy obiektu są nad wyraz przyjaźnie nastawieni oraz udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania osób zainteresowanych pobytem.

Nocleg w zajeździe przeznaczony jest dla dziewiętnastu osób. Wszystkie pokoje okolice częstochowy umieszczone są na poddaszu. Można wybierać pośród siedmiu pokoi gościnnych, z jakich każdy ma inną kolorystykę. Pracownicy zawsze wskażą kierunek wycieczki przyjezdnym, którym będzie zależało na zwiedzeniu ważnych pod względem historycznym miejsc. Głównie rekomendowane są Szlaki Orlich Gniazd. Poza wygodnym noclegiem oraz bogatą bazą turystyczną warto skoncentrować na tym, jak pyszne jest menu w restauracji. Tradycyjne polskie obiady domowe i muzyka nastrojowa w tle są zagwarantowane. Każda osoba, która chciałaby tutaj zarezerwować pobyt może to zrobić za pomocą strony albo telefonicznie.

Zobacz też