Sprzęt oraz akcesoria do nurkowania od marki TUSA

Główne zestawy do nurkowania, udostępnione w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie dobierać równocześnie wykwalifikowani nurkowie, jak i osoby które zaczynają swoją przygodę. Każdy z tych kompletów jest opisany, a więc nikt nie powinien mieć problemów z wyselekcjonowaniem tego, czego wymaga. Każdy z tych kompletów gwarantuje maksymalne pole spostrzegania pod wodą. Udostępnione modele projektowane są w zgodzie z najnowszymi trendami. Znajdą się w nich takie innowacyjne rozwiązania jak: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu a także zawór zapobiegający przedostaniu się do maski wody podczas zanurzeń. Nad wyraz użyteczny jest także zawór czyszczący.

Hipoalergiczny silikon z jakiego została zrobiona maska nie wywołuje podrażnienia na skórze. Silikon jest też tworzywem miękkim oraz nadającym się do elastycznego ułożenia, wobec czego dostosuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia, bo to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować dowolnie. Boczne szyby w maskach TUSA wykonane są w ten sposób, aby zredukować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają doskonałą widoczność a także to, że wszystko będzie widać w naturalnych barwach. Fajka oraz ustnik w kompletach też wykonane są z silikonu. Materiał ten zrobiony jest na podstawie technologii HyperDry Elite Dry Top.

Technika ta odpowiada za zachowanie suchości nawet w trakcie pełnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze od razu go zamknie i w rezultacie woda nie przedostaje się do zewnątrz. Anatomiczny ustnik zapewnia wysoki komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, wykonaną z miękkich tworzyw. Zaawansowana technologia multi – flex daje pewność idealnego dopasowania. Komfortowe kalosze z paskiem silikonowym są gwarancją efektywnego zanurkowania. Całość została wykonana tak, żeby w trakcie podróży zajmowała jak najmniej miejsca. Komplety TUSA wyjątkowo natomiast rozpoznawalne z tego, że są nad wyraz ergonomiczne w trakcie nurkowania.

Opatentowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa korzystnie na napęd, produktywność i przenoszenie mocy. W sklepie można również zaopatrzyć się w akcesoria do nurkowania, by mieć dostęp do wszystkich gadżetów.

Zobacz też