Oferta z zakresu kardiologii realizowana w ośrodku medycznym Sports Medic

{Oferta kardiologiczna proponowana w ośrodku medycznym Sports Medic to usługi wyspecjalizowane. Kardiologia Wrocław to leczenie chorób oraz nieprawidłowości w zakresie układu krążenia i serca. Kardiolog najpierw zapisuje na właściwe badania, a potem wprowadza terapię. Doświadczeni kardiolodzy do pacjentów podchodzą indywidualnie, co ma wpływ na otrzymanie doskonałych rezultatów.

Zabiegi oferowane w placówce odnoszą się do kardiologii interwencyjnej. Bazuje ona na zastosowaniu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W ostatnim przypadku chodzi o diagnostykę i terapię schorzeń układu krążenia oraz serca, bez konieczności fizycznej ingerencji w organizm. Kompleksowa opieka medyczna obejmuje: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to doświadczeni i stale rozwijający umiejętności specjaliści, posiadający doświadczenie w leczeniu najmłodszych, dorosłych a także osób uprawiających sport. Do ekspertów należy się zgłaszać, gdy odczuwa się: ból lub ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i uczucie osłabienia. W ośrodku można korzystać tak samo z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur leczniczych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Zastosowanie nowoczesnego sprzętu, duża wiedza i kompetencje personelu medycznego motywują do leczenia się w tym miejscu. Zwłaszcza, że chorzy mogą powrócić prędko do zdrowia, jak i do wcześniejszej aktywności fizycznej. Plan leczenia jest regularnie kontrolowany i o ile to konieczne, modyfikowany. Lekarze do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie i to budzi ufność.

Zobacz też