Obuwie do tenisa marki Yonex

Obuwie do tenisa marki Yonex doceniają na równi amatorzy, jak i wykwalifikowani gracze. W punkcie sprzedaży rodzimego dystrybutora udostępnione są wszystkie modele, równocześnie w wersji damskiej, jak i męskiej. Buty zapewniają ergonomię, wykonane są z mocnych materiałów i są równocześnie stylowe. Komfortowa podeszwa umożliwia komfort w grze.

Często wybierane są buty Yonex Power Cushion, gwarantujące stabilną grę na kortach tenisowych. Buty mają miękkie dopasowanie, a podeszwy są w nich wykonane z pianki EVA. Zapewniają świetną amortyzację, a także pozwolą na płynne przenoszenia na kortach. Można je wytypować w wielu wzorach. Solidność i jednoczesna wygoda obuwia do tenisa sprawiają, że coraz więcej osób docenia ich atuty i z chęcią nosi je na korcie.

Buty cenione są przez graczy początkujących, jak i doświadczonych tenisistów. Zapewniają szybszą i mocną pracę nóg. Poza tym, Yonex to marka znana z produkowania licznych wyrobów, z jakich usatysfakcjonowani będą gracze w tenisa i badmintona. Rakiety, odzież, obuwie do tenisa i wiele pozostałych produktów sprawiają, że można zaopatrzyć się maksymalnie, kompletując wszystkie akcesoria, jakie są niezbędne do gry w tenisa albo w badmintona.

Nade wszystko Yonex to firma znana z projektowania zaprojektowanych w myśl ergonomicznych zasad rakiet tenisowych oraz do badmintona. Marka zajmuje się projektowaniem i dystrybuuje 3 serie rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje spory komfort grania i imponująca moc uderzenia. Kolekcja VCORE pozwoli na większą kontrolę gry i wykazuje idealną rotację. Mając swoją ulubioną rakietę Yonex lub też kupując ją pierwszy raz – będzie się zadowolonym. Cechy rakiety można też omawiać z pracownikami sklepu. Każda rakieta scharakteryzowana jest pod względem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni zawodnicy. Oferowane są także serie rakiet do badmintona – Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu.

Zobacz też