Apartament Mechelinki – ekskluzywne wakacje w niewielkiej miejscowości

Apartament Mechelinki gwarantuje ekskluzywne wakacje w małej miejscowości. Elegancko wyposażone mieszkanie w pobliżu Trójmiasta jest polecane jest dla większej liczby osób, ponieważ może tu mieszkać nawet 6 osób. Mechelinki należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielem można skontaktować się przez formularz www lub dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Udzielone będą odpowiedzi na wszystkie zapytania o rezerwację. Mieszkanie można wynająć na długi czas, jeśli pojawi się taka konieczność.

Wtedy cennik ustalony jest na indywidualnych zasadach. W apartamencie znajdują się: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, strefa wypoczynkowa, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, komplet kosmetyków, ręczniki, darmowy Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, sporych rozmiarów taras widokowy. Do wykorzystania pozostaje też chroniony garaż.

Klienci przebywający w obiekcie z dziećmi chwalą plac zabaw dla dzieci przy apartamencie oraz to, ze nocleg jest darmowy dla dzieci do 3 lat. Każdy gość może tutaj przygotować dla siebie dania, wypić kawę, zobaczyć film albo przygotować przyjemną kąpiel. Można wobec tego czuć się jak w domu. Na wygodnych łóżkach można będzie odpoczywać po dniu spędzonym na zwiedzaniu. Osoby praktyczne cenią opcję zapłaty kartą albo internetowo.

Właściciele apartamentu są zorientowani, że aktualnie bardzo wiele osób lubi podróżować ze zwierzętami, a więc  w apartament Mechelinki akceptowane są zwierzęta bez dodatkowych opłat. Apartament jest stworzony dla osób, które chcą odpoczywać od wakacyjnych tłumów. Mieszkanie w Mechelinkach znajduje się w pobliżu Rewy oraz Gdyni. Jest to więc świetna alternatywa dla osób, które planują odwiedzić Trójmiasto. Przestronne mieszkanie pozostaje w całości do dyspozycji gości.

Zobacz też